Poniedziałkowy cash back do 1000 Euro w LSbet

Poniedziałkowy zwrot gotówki do 1000 Euro w LSbetAkcja poniedziałkowa jest odnawialna i zawsze trwa od godziny 00:00 do 23:59 tego samego dnia. Na jej podstawie wszyscy gracze kasyna otrzymają zwrot (z ang. Cashback bukmacher) przegranych środków w wysokości 10% nawet do wartości 1 000 euro. Minimalna gotówka, jaka wróci na wasze konta to 10 euro, dlatego jest to przedsięwzięcie skierowane do wszystkich. LsBet zadbało także o niezwykle prosty i przejrzysty regulamin, w którym wyczytać można m.in., że kwota bonusowa, która zostanie wam przyznana na bazie premii podlega obrotowi, który w tym przypadku wynosi zaledwie 10-krotność pieniędzy.

By sięgnąć po cashback konieczne jest skontaktowanie się z obsługą techniczną kasyna. Jest to możliwe za sprawą zaimplementowanego na stronie live czatu. Dzięki niemu natychmiastowo przypisanego będziecie mieć konsultanta, który zajmie się sprawą. Środki powinny trafić na wasze konto gracza w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Przedsięwzięcie jest oczywiście odnawialne i skierowane do każdego zarejestrowanego użytkownika kasyna internetowego LsBet. Spróbujcie koniecznie!

Poniedziałkowy cash back do 1000 Euro w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user