Poznaj ofertę gier karcianych u bukmachera ForBet

Od pewnego czasu bukmacherzy w Polsce i nie tylko szukają złotej recepty na to, jak zwiększyć atrakcyjność swojej oferty. Nie da się ukryć, że dzięki temu możemy dziś obstawiać sporty wirtualne, specjalne zdarzenia związane z rozrywką czy polityką, jak i mecze związane z rozgrywkami esportowymi. Jednak teraz nowością na rynku są symulowane gry karciane, które zaczynają być coraz częściej obecne i wybierane u bukmacherów. Niedawno z taką ofertą wyszedł ku nam forBET.

Gry karciane w ofercie bukmachera forBET

Gry karciane w ofercie bukmachera forBETPrzez lata przyzwyczailiśmy się do tego, że gry karciane związane są z kasynami internetowymi. To tam przecież można zagrać w Ultimate Texas Hold'em, Dragon Tiger, Three Cards Poker, Baccarata czy Blackjacka. Jednak tego typu gry mają zupełnie inny charakter niż symulowane wersje u bukmachera, w związku z czym mogą być rozgrywane wyłącznie w kasynach. Niektórzy mogą zatem zapytać się, czy gry karciane w ofercie forBET są legalne i zgodne z obowiązującym w Polsce prawem? Otóż tak. Ta firma bukmacherska skorzystała bowiem ze sprawdzonego choćby w STS sposobu. Wszystkie gry karciane są w taki sposób skonstruowane, aby nie były związane z naszą czynną grą, lecz tylko obstawianiem zakładów.

Na czym zatem to polega?

Wyobraźmy sobie sytuację, że znajdujemy się w kasynie, jednak nie gramy przy stołach. Stoimy zatem przy kimś, kto akurat gra z krupierem w blackjacka. Podchodzi do nas inna osoba i mówi, że chce się z nami założyć o to, czy wygra krupier czy gracz. Dostajemy wtedy dany kurs, powiedzmy 3:1 według kart na stole, że wygra gracz. Przyjmujemy ten zakład i czekamy na rozstrzygnięcie. Tak mniej więcej wygląda gra w forBET. Jest to symulacja rozgrywki niczym w kasynie na żywo, jednak nie mamy tutaj żadnego wpływu na to, czy losujemy kolejną kartę czy też zostajemy przy obecnych.

W normalnej sytuacji, kiedy gramy w bakarata czy blackjacka, po otrzymaniu 2 kart możemy właśnie zadecydować, czy będzie potrzebne ciągnięcie kolejnej karty czy też zostaniemy przy obecnych. Kalkulujemy wtedy, jakie są nasze szanse na wygraną. Bierzemy zatem czynny udział w grze. W grach karcianych jest jednak zupełnie inaczej. Obstawiamy związane z nimi zakłady bukmacherskie, więc nie mamy wpływu na losowanie, szanse na zwycięstwo.

W co i jak możemy grać?

Bukmacher forBET postanowił wystartować od razu z 3 różnymi grami, dzięki czemu możemy wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie zakłady.

  • Wojna: klasyczna gra na 1 na 1, gdzie wygrywa silniejsza karta.

  • Poker: mamy tu do czynienia z odmianą Texas Hold'em. Krupierka wykłada 5 kart wspólnych i po 2 dla sześciu stanowisk. Możemy obstawić, które z nich wygra.

  • Blackjack: pojedynek 1 na 1, gdzie zadaniem obu stron jest zdobycie 21 punktów lub pokonanie przeciwnika wyższym wynikiem.

System rozgrywki w forBET pokażemy na podstawie blackjacka. Już na sam początek musimy napisać o bardzo ważnej sprawie. Otóż w lobby z grami karcianymi znajduje się zakładka zasady, którą warto przejrzeć przed grą. Okazać się bowiem może, że zasady gry będą nieco inne niż w przypadku klasycznych gier. Tak się właśnie stało w przypadku blackjacka. W klasycznym ujęciu rozgrywka odbywa się z użyciem pełnej talii kart (bez Jokerów), zaś punktacja wygląda tak, że karty od 2 do 10 dają tyle puntów, jaka znajduje się na nich liczba, J, Q, K dają po 10 pkt, zaś As w zależności od opcji może dawać 1 lub 11 pkt. Tu mamy jednak inaczej. Przede wszystkim rozgrywka odbywa się z wykorzystaniem talii kart od 6 do Asa. J liczony jest jako 2 pkt, Q jako 3, K jako 4, natomiast As to 1 pkt. Trzeba zatem pamiętać o tych specyficznych zasadach.

Wizualnie mamy tu praktycznie to samo, co w przypadku kasyn na żywo. Przenoszeni jesteśmy do pokoju obsługiwanego przez krupierkę. Siedzi ona za stołem, na którym znajduje się talia kart, specjalny czytnik, miejsce na losowane karty. Cyfrowo na obraz naniesione są kursy i opcje, które możemy wybrać. Za każdym razem mamy niecałą minutę na obstawienie pierwszego zakładu. Możemy wybrać gracza 1, gracza 2 lub remis. Zazwyczaj mamy do czynienia z bardzo zbliżonymi kursami na 1 i 2. Nie musimy jednak stawiać od razu zakładu. Krupierka bowiem losuje najpierw po 2 karty dla obu graczy. Dzięki temu poznajemy wynik, nowe kursy i mamy kilkadziesiąt sekund na podjęcie decyzji. Oczywiście wynik każdego z graczy ma ogromny wpływ na kursy. Na końcu w zależności od sytuacji losowana może być 3. bądź także i 4. karta. Na koniec rozliczane są zakłady i dowiemy się wtedy, czy wygraliśmy.

W przypadku Blackjacka przez całe jedno rozdanie możemy wybierać także inne, poboczne zakłady. Do wyboru mamy liczbę kart: wygraną z 21 pkt, z 2, 3, 4 czy 5 kartami. Można również postawić na wygraną według punktów od 17 do 21, z perskim oczkiem, bust, brak busta. Wraz z losowaniem kolejnych kart zmieniają się tu także kursy czy sama dostępność zakładów.

Ogromną zaletą gier karcianych w forBET jest ich dostępność przez całą dobę, proste zasady, spory wybór zakładów, jak i bardzo szybkie rozliczanie kuponów.

Odwiedź forBET

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user