Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera eToto

Zapraszamy do krótkiego materiału w którym pokazujemy najmocniejsze strony jednego z kluczowych polskich bukmacherów. Etoto, bo o nich tu mowa, są firmą, o której bez wątpienia już słyszeliście. Ich mocna oferta zakładów sportowych w połączeniu z promocjami przekonała do siebie tysiące Polaków. Biorąc pod uwagę ogromny rozwój tej marki, pozytywne zmiany czekają nas jeszcze w najbliższym czasie i znacznie dłużej. W tym materiale pokazujemy nie tylko bonusy etoto, ale też to, jak się z nimi obchodzić. Wielu graczy zapomina bowiem, że warunki i zasady konieczne do spełnienia w premiach są tu na tyle istotne, że bez ich wiedzy można stracić zyskaną gotówkę bonusową. Nie lekceważcie zatem tak istotnych zagadnień, ale jednocześnie cieszcie się udaną zabawą, której czeka tu na was naprawdę niezwykle dużo.

Sprawdź na jakie bonusy możesz liczyć w eToto

Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera eTotoTo podstawowa i główna akcja promocyjna tego bukmachera. Jeśli szukacie miejsca, które zapewni wam dodatkowe środki na grę, trafiliście w idealne miejsce. Etoto bonus opiera się na pierwszej wpłacie, która zostanie podwojona. To nie są żarty. Zgarniecie 100% więcej aż do łącznej kwoty 500 PLN, która jest tu maksymalna. Taki bonus za rejestrację wpływa przede wszystkim na wydłużenie rozgrywki, ale może dodatkowo zapewnić – tak zwyczajnie – znacznie większe wygrane. Zamiast kuponu za 100 PLN, będziecie mogli spróbować swoich sił za 200 PLN. Wiadomym jest, że bonus ten ma pewne ograniczenia, wynikające z regulaminu. Służy to sytuacji w której gracze próbowaliby wyłudzać od bukmachera pieniądze.

O tym, jakie dokładnie dotyczą was terminy i zasady przeczytacie na stronie organizatora. My dodamy, że są to proste i przejrzyste materiały. Łatwe we wdrożeniu promocje są dokładnie tym, co cenimy najbardziej, dlatego podejście Etoto bez wątpienia was zainteresuje i zaciekawi. Kluczowe jest tu to, by mieć na uwadze, że za otrzymane środki musicie składać kupony z minimalnym kursem 2,00 – takie z mniejszym nie będą zupełnie brane pod uwagę. Drugą w kolejności akcją Etoto jest motyw 5+. Zakłada on powiększenie waszych wygranych – tak z automatu – za każdym razem, gdy wasz kupon zawiera co najmniej 5 różnych zdarzeń. Im jest ich więcej, tym większy procent wpłynie na konto. Przy pięciu propozycjach otrzymacie ekstra 5%, ale za każdym kolejnym razem będzie ich więcej. Wskaźnik będzie rosnąć o 5% aż do łącznej wartości 50%. To niebywała okazja do tego, by zyskiwać więcej. Przykładowo jeśli wasze kupony warte będą 1 000 PLN, to otrzymacie w bonusie 500 PLN! To, naszym zdaniem, jedna z łatwiejszych i przyjemniejszych promocji w świecie zakładów sportowych. Etoto zakłada także inne premie, w tym negocjowanie kursów. Jeśli twój kupon jest ciekawy, możesz to skonsultować z obsługą, a ona zaoferuje jeszcze lepsze warunki niż te, które wyświetlane są na stronie. Biorąc pod uwagę, że lubicie duże wygrane, może to być aspekt, który przekona was do gry właśnie u tego bukmachera. Gorąco polecamy, Etoto bonus jest czymś, co trzeba mieć na uwadze, a wymienione wyżej atuty to potwierdzają.

Najważniejsze punkty regulaminu

Pamiętajcie wszak, że jest to bukmacher, który do swoich akcji przypisuje także konkretne regulaminy. Są to najważniejsze punkty, których spełnienie jest całkowicie obligatoryjne i nie ma od tego żadnych odstępstw, nawet jeśli różnica w przykładowym kursie wynosi 0,01. Tak też do podstawowych reguł gry należy kilka wytycznych. Pierwsza z nich to właśnie wysokość poszczególnego kursu, który zaliczany jest do promocji. Do tego dochodzi termin w jakim należy obrócić bonusem. Nie można tych dat mylić ogólnie z ważnością samej promocji, gdyż są to odmienne założenia, które nijak mają się do siebie. Do tego dochodzi potencjalny warunek obrotu otrzymanymi środkami, który może pokazywać od kilku do nawet kilkudziesięciu razy. Na szczęście w Etoto wartość ta jest niewielka i zwykle kształtuje się na 2-3 razach. Pamiętajcie, że czynnik ten może się zmieniać w zależności od samej promocji po którą sięgacie.

Odbierz bonusy eToto

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user