Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera eWinner

Bonusy i promocje na stronach bukmacherskich to prawdziwa klasyka. Firmy coraz częściej wyprzedzają się w swoich zagadnieniach tego rodzaju. Dzięki temu kuszą klientów i serwują im coraz to ciekawsze propozycje. A im lepsze będą, tym bardziej zadowoleni klienci. Dlatego też przygotowaliśmy dla was nie tylko spis promocji od eWinner, ale też szczegółowe informacje regulaminowe. Trzeba bowiem pamiętać, że mimo wszelkich przyjemności, jakie czekać na was będą na stronie, nie można zapominać właśnie o warunkach i zasadach. To one definiują terminy czy też stawki, które będą was dotyczyły. Jest zresztą znacznie więcej pewnego rodzaju obostrzeń o których dobrze jest wiedzieć przed startem swoich przygód. Wszystkie te informacje znajdziecie poniżej.

Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera eWinner

Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera eWinnerMarka eWinner, która pojawiła się oficjalnie na rynku dopiero na początku 2020 roku będzie miała dla was wiele niespodzianek. To rzecz jasna firma licencjonowana i zatwierdzona przez Ministerstwo Finansów. Dobrze jest jednak wiedzieć, że czeka na was więcej atrakcji oraz systemów, które wpływać będą na wasze bezpieczeństwo czy ogólne prowadzenie swoich zakładów na samej witrynie czy tez poprzez urządzenie mobilne.

O tym jak w ogóle zacząć informuje bukmacher i przygotował do tego prostą zakładkę z wyszczególnionymi informacjami w tej sprawie: „Wiemy, że nie od razu Kraków zbudowano i że tytułu mistrza świata nie zdobywa się z dnia na dzień. Na wszystko potrzeba czasu, ale żeby maksymalnie ułatwić Ci aklimatyzację w nowym środowisku, przygotowaliśmy mini-poradnik z którego dowiesz się, jak szybko i łatwo zacząć przygodę z eWinner!” – wszelkie pozostałe dane widoczne są już u operatora. Jeśli zatem chcecie założyć konto, wystarczy się zarejestrować. Taki proces nie zajmie wam dłużej niż jedną minutę, a po weryfikacji będziecie mogli nie tylko wpłacać, ale też wypłacać późniejsze wygrane zdobyte za pośrednictwem strony. Biorąc pod uwagę mnogość zdarzeń i wysokie kursy, na pewno będziecie tym mocno zainteresowani, co zresztą możecie sprawdzić już teraz, przeglądając dostępne tam kursy.

Propozycja bonusów i promocji w eWinner

Propozycja bonusów i promocji w eWinnerRzecz jasna pierwszą będzie premia powitalna. Jest ona skierowana do wszystkich nowych użytkowników tych zakładów sportowych. Możecie zatem stawiać na ulubione typy zaraz po założeniu konta. eWinner stworzyło system tak, by czekały na was trzy kolejne dodatki. W pierwszym przypadku będzie to opcja bez ryzyka, ale całość rozpisujemy poniżej:

  • Pierwsza wpłata: Zakład bez ryzyka do 150 złotych w gotówce premiowej
  • Druga wpłata: 100% więcej do 500 złotych
  • Trzecia wpłata: Ponownie 100% więcej do 500 złotych

Łącznie zatem możecie sięgnąć nawet po 1 150 złotych. Środki te będą dodawane automatycznie, jeśli tylko zaznaczycie właściwą opcję przy dokonywaniu wpłaty. A te możecie zrealizować np. poprzez Blik lub za sprawą szybkich przelewów bankowych. Opcje z tym związane widoczne są oczywiście na stronie eWinner, włącznie ze szczegółowymi wyjaśnieniami.

Na chwilę obecną firma nie oferuje dodatkowych stałych premii, aczkolwiek musicie wiedzieć, że do dyspozycji chętnych będą zakłady na żywo, wyszukiwarka kursów, rozliczenia zakładów, pełne statystyki czy custom bet. Pojawia się przy tym opcja na cashout, która od 2019 roku robi w kraju prawdziwą furorę. Tak opisało to eWinner: „Nieprzewidywalność to jedna z najbardziej pasjonujących cech sportu, ale czasem możesz przecież zmienić zdanie po zawarciu zakładu, albo po prostu mieć przeczucie. Skorzystaj wtedy z opcji CASHOUT, która pozwoli Ci zamknąć kupon i wypłacić część wygranej z zakładu, bez czekania za zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń.” – dokładną rozpiskę sugerowanych działań znajdziecie na stronie. Jest to zatem pewnego rodzaju poradnik krok po kroku jak grać i co robić. To tylko trzy punkty, które następnie podbudowane są przez regulamin, którego ważnym oczkiem jest zagadnienie: „Korzystając z CASHOUT zamykasz kupon, w związku z czym tracisz prawo do odbioru głównej wygranej nawet wtedy, kiedy wszystkie spotkania zakończą się po Twojej myśli.” – pozostałe zapiski także dostępne będą w odrębnej sekcji witryny.

Warunki i zasady w regulaminie promocji eWinner

Wymienione powyżej zagadnienia to jedno, ale tak jak już wspomnieliśmy, gracze muszą pamiętać o warunkach i zasadach. To właśnie one dopisywane są do wszelkich promocji i one wyznaczają możliwości oraz obowiązki gracza oraz eWinner. Dzięki temu właśnie napotkacie na ciekawe rozwiązania oraz te punkty, które przeprowadzą was przez zestawienia wymagane. Zawsze we wstępie otrzymacie tam podstawowe informacje o tym jak grać. Zwykle to tylko trzy punkty, przez które bukmacher was przeprowadzi. Następnie pojawi się 6-krotny obrót przy kursach min. 2,50. Te informacje są dla was najważniejsze i wielu użytkowników na tym poprzestaje. Operator przygotował jednak nie tylko regulamin bonusów powitalnych, ale też odpowiedzialnej gry, zakładów wzajemnych czy oferty promocyjnej ogólnie. Dzięki temu otrzymacie niejako na talerzu wszelkie dane, które są tu najważniejsze. Zapoznanie się z nimi to nie więcej niż kilka minut, podobnie jak i czytanie tego tekstu. Za jego sprawą szybko zrozumiecie dokładnie czym się kierować. To z kolei będzie oznaczać, że w łatwiejszy sposób spełnicie założenia i kto wie, wypłacicie gotówkę na swoje konto? W zależności od tego czy gracie dla zabawy czy właśnie dla zysków, dobrze jest wiedzieć na czym się stoi od pierwszego dnia posiadania swojego aktywnego konta.

Pierwszy zakład, w którym otrzymacie zwrot do 150 złotych tak został opisany przez eWinner w trzech punktach. Pozostałe oczywiście widoczne są na stronie:

  1. Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który dotyczy pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego, do kwoty 150 PLN. Pierwszy zakład wzajemny złożony przez Użytkownika będzie „Zakładem Bez Ryzyka”
  2. W ramach promocji gracz, którego pierwszy po rejestracji zawarty zakład okaże się przegrany dostanie nagrodę w formie bonusu, którego wartość odpowiada kwocie zwrotu stawki przeznaczonej na zawarcie pierwszego zakładu, pomniejszonej o podatek od gier
  3. Gracz otrzymuje zwrot w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia Zakładu Bez Ryzyka tj. wszystkich zdarzeń na kuponie.

W pozostałych punktach dowiecie się dla przykładu jak to działa w praktyce. Bowiem przykładowo, gdy bierzecie udział w tej akcji i wpłacicie 100 złotych, to sam zwrot musi być – niestety – pomniejszony o 12% podatku, co daje wam 88 złotych zwrotu. To standardowe praktyki, wymagane obecnie przez Ministerstwo Finansów. Dlatego też znajomość regulaminu jest tak ważna, by później uniknąć sytuacji i sporów na czacie na żywo. Te zwykle rodzą się właśnie za sprawą nieznajomości zapisków zaprezentowanych przez operatora.

Nie zwlekajcie zatem. Zacznijcie od tego, a potem cieszcie się ciekawą i wciągającą grą.

Odbierz bonusy eWinner

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eWinner? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user