Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera Fortuna

Fortuna postrzegana jest jako jedna z najlepszych polskich marek w zakresie bukmacherki. Nic dziwnego, ich oferta i stabilne promocje doprowadziły m.in. do współpracy z Legią Warszawa, ale też z 1 Ligą piłkarską. Zresztą, partnerów można wymieniać znacznie więcej, co tylko potwierdza potężne zaangażowanie i budowanie więzi z fanami i kibicami z całego kraju. Stąd też przygotowaliśmy dla was krótki artykuł, w której przyglądamy się kluczowym aspektom powiązanym z grą w Fortunie. W tym jednak przypadku mamy na myśli przede wszystkim sam aspekt promocji i bonusów. Nie ma co ukrywać, że to właśnie za jego sprawą wiele osób decyduje się na założenie nowego konta i podjęcie konkretnego wyzwania. Mając to jednak na myśli nigdy nie można odchodzić od niezwykle podstawowego zagadnienia, czyli regulaminu. To w nim znajdziecie kluczowe czynniki związane z grą i to on określa, co należy zrobić, by zyskana premia pozostała na waszym koncie lub została jeszcze powiększona. To tylko kilka chwil i prosta lektura, a korzyści wynikające z zagadnienia będą nieopisane. Nie zwlekajcie zatem, poznajcie możliwości firmy i zyskujcie z każdym dniem!

Powiększ swój pierwszy depozyt z bonusem od Fortuna

Powiększ swój pierwszy depozyt z bonusem od FortunaLista promocji jest tu długa, szczególnie, że te podzielone są na punkty stacjonarne i internetowe. Do tego dochodzą chociażby Mistrzostwa Typerów na podstawie których zmagać się będziecie z innymi graczami z całej Polski. Jest tu także ciekawa opcja zbierania punktów, które następnie wymienicie na prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że bukmacher zdecydował się mocno wspierać graczy i stałych bywalców. Zresztą, otrzymacie pieniądze nawet za przyprowadzenie znajomych i jego rejestrację na miejscu. Nie brakuje wydarzeń sezonowych, np. związanych z Olimpiadą. Zawsze bądźcie na bieżąco, gdyż mogłoby wam coś po prostu uciec.

W zakresie promocji, najważniejszą będzie jednak ta od pierwszej wpłaty czy na pierwszy zakład. Jak to działa? Już tłumaczymy: „Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bukmacherski bonus powitalny w 100% zagraj za 114zł! Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.” – jak zatem widzicie, można zyskać sporo. Fortuna należy do polskich i legalnych bukmacherów, co z kolei na bazie doświadczenia podpowiada nam, że zyskiwać będziemy stale znacznie więcej. Oferowane promocje się zmieniają, a gracze skorzystają z licznych dodatków, w tym dedykowanych. Część propozycji będzie dodatkowo związana z wydarzeniami specjalnymi jak Mistrzostwa Świata czy Liga Mistrzów, stąd też bycie na bieżąco będzie niezwykle opłacalne.

Zakres regulaminu i jego konieczne punkty do spełnienia

Fortuna w bonusach daje tu szerokie pole do popisu. Warunki i zasady stanowią o sile produkty i przede wszystkim są przejrzyste dla każdego użytkownika. Znajdziecie tam podstawowe zasady, które dotyczą wszystkich zarejestrowanych użytkowników, dlatego nie próbujcie ich obejść, gdyż może się to wiązać z blokadą konta i utratą wszystkich premiowych zasobów, które wcześniej sobie zagwarantowaliście. Tyle w zakresie przestrogi, teraz przejdziemy do faktów z zakresu spełnienia warunków przypisanych do konta. Każda promocja ma inne założenia, dlatego nigdy nie określajcie ich na bazie jednego wytycznego. Co ważne, na pewno zapoznacie się tam z terminami. Z tymi nakierowanymi na promocje a także na czas, jakie środki, które uzyskaliście będą ważne. Po przekroczeniu tej daty zostaną one odebrane bez możliwości zwrotu. W drugiej kolejności konieczne są kursy minimalne, które uprawniają przykładowy kupon do spełnienia warunków obrotu. Jeśli zagracie na mecze poniżej tej wytycznej, nie będzie to zaliczone do bonusu. Na koniec pragniemy zaznaczyć także o kwotach minimalnych i maksymalnych, które przyznawane są przez bukmachera. Nie można ich w żadnym przypadku przekraczać.

Odbierz bonusy Fortuna

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user