Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera LVbet

LVbet to bardzo ciekawa marka, która polskim kibicom kojarzyć się może nie tylko z zakładami bukmacherskimi, ale też z napojami energetycznymi i nie tylko. Czeka na was znacznie więcej, w tym zestawy promocji o których warto wiedzieć. Dlatego też przygotowaliśmy dla was szczegółowy spis akcji, a także wspominamy o tym, jak we właściwy sposób je realizować. Nigdy nie zapominajcie o warunkach i zasadach przypisanych do wydarzenia, bowiem to w nich znajdziecie wszelkie wytyczne, którymi należy się kierować i od których nie ma żadnych odstępstw. To tylko kilka punktów, a jak się później okaże, to właśnie dzięki nim zyskacie największe profity.

Zakres promocji zakładów sportowych LVbet

Zakres promocji zakładów sportowych LVbetW zakresie bonusów LVbet zajmuje bardzo wysokie miejsce w hierarchii wszystkich światowych bukmacherów. Wszystko za sprawą ich unikatowego podejścia, na podstawie którego spodziewać się można prawdziwych mega zestawów bonusów. Wpływają one nie tylko na atrakcyjność marki, ale przede wszystkim na możliwość swobodnego planowania i gry przez samych graczy. Opcji jest wiele, a otwiera je bezpośrednio premia powitalna na podstawie której otrzymacie większą wpłatę o 100% nawet do 1 000 złotych! Akcja jest o tyle ciekawa, że skierowana do każdego rodzaju gracza. Minimalny depozyt to tylko 50 złotych, dzięki czemu zagracie nawet wówczas, jeśli nie zamierzacie inwestować zbyt wiele. Rzecz jasna obowiązują tu warunki i zasady, aczkolwiek są na tyle proste, że od razu je zapamiętacie. Kluczowy jest jedynie następujący zapisek: „Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe.”Dochodzą do tego promocje dla fanów konkretnych klubów, z którymi LVbet współpracuje, a także akcje krótkoterminowe i akcje szczególne jak dla przykładu esportowy bonus, bezpieczny kupon 5+ i multikozak. Na jego podstawie im więcej dodajecie zdarzeń do kuponu, tym więcej otrzymacie wygranej, będzie ona bowiem powiększona o odpowiedni procent w zależności od liczby zdarzeń, może to być nawet 25% więcej! Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00, zakłady z jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59). Warto całość sprawdzać na bieżąco i być przy LVbet od początku.

Do Ekstraklasy nie tak dawno trafił system VAR. Wciąż budzi on pewne kontrowersje i już na tym etapie wiemy, że wpłynął na wyniki kilku meczów naszych rodzimych rozgrywek. O ile zwykle cieszy nas fakt, że bramka została nie uznana lub uznana w zależności od tego, czy trafiona została słusznie, tak w tym przypadku rozumiemy także nerwy, które można stracić poprzez przegrany kupon z tego wynikający. LVbet także przyjrzał się sprawie i zaoferował swoim graczom niebywałą promocję, z której skorzystać może każdy fan rodzimej Ekstraklasy. Wystarczy… cóż, wystarczy przegrać swój kupon za sprawą bramki nieuznanej przez system VAR. LVbet dokona zwrotu postawionego kuponu, jeśli taka sytuacja rzeczywiście będzie miała miejsce. Jego wartość maksymalna to 100 złotych i właśnie taka kwota ponownie spłynie na twojego użytkownika, jeśli przegrasz. Całość nie działa tu w pełni automatycznie i marka musi poznać oficjalny powód zwrotu. Wyślij zatem mail na adres wskazany ze strony z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a w ciągu dwóch dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy otrzymasz BONUS w wysokości stawki swojego zakładu.

Odmienny regulamin przy każdym bonusie

We wstępie zaznaczyliśmy, że regulamin może być odmienny dla każdej promocji. Jest to pierwsza rzecz o której warto pamiętać. Na dalszym etapie musicie być świadomi wysokości kursów, które brane są pod uwagę przy obrocie środkami bonusowymi. To właśnie te dwa czynniki pokażą wam jak grać i jakie mecze najlepiej dobierać do swojego kuponu. Na kolejnym etapie będzie ważność środków premiowych oraz same terminy promocji. Za ich sprawą wyznaczycie sobie realne cele czasowe, co także będzie tu ważne. Pozostałe punkty to już podstawowe zagadnienia jak te, kto z danej promocji w ogóle może skorzystać. Powodzenia!

Odbierz bonusy LvBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user