Śledź na żywo rozgrywkę z krupierem w Fortuna

Pewne luki prawne w ustawie hazardowej w naszym kraju sprawiły, że bukmacherzy wpadli na całkiem genialny pomysł. Czemu by nie wprowadzić do swojej oferty gier karcianych jak w kasynach, jednak z zakładami jak od bukmachera?! Ten całkiem ciekawy pomysł to kontynuacja zmiany programu i oferty, który zaczął się od wprowadzenia sportów wirtualnych. Dziś jedną z marek, która daje nam możliwość nietypowego obstawiania jest Fortuna.

Bet On Games

Bet On Games oferta karcianych gierW przypadku bukmachera Fortuna mowa jest o zupełnie nowej sekcji o nazwie Bet On Games. Są to symulowane gry karciane, gdzie klient Fortuny może śledzić na żywo rozgrywkę z prawdziwym krupierem. W Bet On Games nie mamy wpływu na karty, decyzje związane z kartami, ruchami, lecz za to możemy obstawiać poszczególne opcje, które mogą pojawić się na stole.Na stronie Fortuny zaprezentowano zasady na przykładzie gry Baccarat. W takiej symulowanej grze karcianej bierze udział zarówno wirtualny Gracz, jak i Bankier. Oczywiście zgodnie z ogólnymi zasadami gry w bakarata celem każdej ze stron jest uzbieranie łącznej liczby punktów, która będzie wynosić 9 bądź też będzie najbardziej do niej zbliżona. W grze tej karty od 2 do 9 mają wartość punktową równą oznaczeniu liczbowemu danej karty. W przypadku kart od 10 do K liczy się je jako 0, zaś Asa jako 1.

Jak zatem wygląda obstawianie tutaj zakładów?

Jeżeli chcemy podczas trwającej rozgrywki dołączyć do niej, musimy poczekać na kolejną rundę. Nasze obstawianie polega na tym, że wybieramy typ zakładu z listy, a następnie wybieramy kwotę zakładu. Na naszym panelu pojawi się łączna kwota, która zostanie pobrana z konta. Nasze zakłady wyświetlane są na wirtualnych kuponach. Bardzo ważne jest to, że możemy jednocześnie wybrać nawet kilka zakładów. Umieszczony zegar w oknie gry pokazuje nam, ile czasu pozostało do końca obstawiania zakładów.

Niczym w kasynie na żywo łączymy się z pokojem, gdzie wita nas ładna krupierka. Na stole w przypadku bakarata mamy na początku 3 zakłady do wyboru: na gracza, na bankiera i remis. Aktualne kursy mogą nam sugerować, kto częściej wygrywa. Możemy wybrać zakład prze rozpoczęciem gry lub w jej trakcie. Na początku krupierka losuje kartę dla gracza, po czym zmieniają się kursy na korzyść lub niekorzyść jednej ze stron. Po wylosowaniu karty dla bankiera znów mamy chwilę na obstawienie zakładów, po czym krupierka losuje karty dla obu stron. Następuje wtedy rozliczenie gry oraz samych zakładów.

Jak zatem widać, nie mamy tu wpływu jak w kasynie na to, czy ciągniemy kolejną kartę czy też nie. Wszystko odbywa się tu w pewnym sensie automatycznie i nie możemy mieć wpływu na końcowy wynik.

Co warto wiedzieć?

Postanowiliśmy zaprezentować kilka przydatnych informacji dla naszych czytelników. Otóż podczas obstawiania zakładów w Bet On Games można wybrać jedynie kupon SOLO. Nie można zatem łączyć go z innymi sekcjami sportowymi czy sportami wirtualnymi. W trakcie jednej rundy można postawić nieograniczoną liczbę kuponów, zaś minimalna stawka w Bet On Games wynosi 2 zł. Bukmacher przy okazji wyłączył możliwość obstawiania kuponów Bet On Games za punkty FKP. Choć obecnie w ofercie dostępny jest tylko bakarata, to możemy się spodziewać, że zostanie rozszerzona o inne gry karciane.

Odwiedź bukmachera

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Fortuna? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user