Zobacz na żywo Ligę Narodów z promocją w forBet

Zobacz na żywo Ligę Narodów w forBetLiga Narodów w piłce siatkowej to dla wielu kibiców ogromne wydarzenie. Nic zatem dziwnego, że zakłady sportowe forBET z tej okazji organizują wyjątkowy konkurs. Za jego sprawą będzie można zapewnić sobie wyjazd do na potyczki z Argentyną oraz Serbią, co naturalnie będzie owocowało ogromnym przeżyciem. Stale możesz przy tym śledzić swoją pozycję w rankingu tej firmy, dlatego jeśli tylko naprawdę zależy ci na nagrodzie głównej, podążaj za prostymi krokami, które wymienione są na stronie organizatora w jego regulaminie. Po pierwsze, w okresie od 21 maja do 11 czerwca konieczna jest gra na zakłady sportowe. Im więcej zdarzeń znajdzie się na twoim kuponie, tym więcej zdobędziesz punktów.

Nagrodzonych zostanie 100 najlepszych graczy z tego zestawienia. Wydane zostaną cztery pakiety meczowe, pozostałe premie to nic innego, jak bonus gotówkowy przyznawany bezpośrednio na konto i gotowy do dalszego obrotu. Włącz się do gry i jedź na wyjątkowy mecz reprezentacji Polski w siatkówkę. Pamiętaj jednocześnie, by zapoznać się z regulaminem tej firmy, gdzie znajdziesz dane o tym, jak grać, jakie mecze i kursy wliczone są w konkurs.

Wygraj bilet na mecz Ligi Narodów

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET