Bonus Reload 500 zł z 2019 Australian Open w LSbet

Bonus Reload z  Australian Open w LSbetNajnowsza promocja tenisowa LSbet nakierowana jest bezpośrednio na trwający Australian Open. Oznacza to, że swoje typy możecie zostawiać do 27 stycznia włącznie. Gotówkę, nawet 500 złotych, otrzymacie każdego dnia, jeśli oczywiście zrealizujecie cele regulaminowe postawione przez kasyno. Jakie są to zadania dokładnie? Nic trudnego. Należy w dzień meczowy postawić na wybrane przez siebie zdarzenie stawkę co najmniej 100 złotych przy kursie 1,50. Dzięki temu otrzymacie dodatkowe środki wynoszące 20% postawionej przez siebie kwoty. Tym samym by zyskać całość możliwej premii, musicie zainwestować 2 500 złotych. Gotówka zostanie wam wydana w momencie zgłoszenia się do obsługi kasyna, czego możecie dokonać drogą mailową lub poprzez czat na żywo dostępny na ich witrynie.

W tej promocji na zakłady sportowe udział biorą wyłącznie te kupony, które zostały postawione za prawdziwą gotówkę. Nie są brane pod uwagę wydarzenia, które realizowano za sprawą gotówki promocyjnej lub przy udziału freebetów. Obowiązuje tu oczywiście bardzo krótki regulamin, który w przypadku LSbet został streszczony do 15 kolejnych punktów. Informacje w nim zawarte są obligatoryjne dla każdego uczestnika tego ciekawego bonusu na grę.

Odbierz reload bonus do 500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user