LSbet - bonus i promocje

Oferta zakładów LSbet

LSbet to kasyno i zakłady sportowe, które uwagę graczy przykuło poprzez swoją niesamowitą ofertę dyscyplin oraz promocji. Marka funkcjonuje na bazie przyznanej na Curacao licencji, dzięki czemu jest w pełni legalna i bezpieczna. Operują w aż 9 językach, co także jest ukłonem w kierunku wszystkich potencjalnie zainteresowanych graczy. O tym, że warto spróbować nie trzeba szczególnie przekonywać, jednakże chcemy wam w tym materiale pokazać wszelkie możliwe punkty, które na pewno was zainteresują, od strony, rejestracji, działów i bonusów, poprzez obsługę klienta i wersję na żywo.

Strona jest spolszczona i w pełni responsywna. Co oznacza ten drugi czynnik? Otóż nie musicie się dzięki temu martwić o wielkość swojego ekranu czy też po prostu, urządzenie z którego korzystacie. Bez trudu zagracie na smartfonie oraz tablecie, bez względu na to z jakiego dokładnie oprogramowania korzystacie. Takie rozwiązanie jest powszechne i można się cieszyć, że nie ma już żadnej realnej konieczności do ściągania dodatkowych aplikacji. W zakresie samej rejestracji należy pamiętać, że jest ona otwarta dla każdego pełnoletniego człowieka, który pochodzi z kraju w którym zakłady on-line nie jest prawnie zakazany. Dzięki temu będziecie mogli się cieszyć doskonałej jakości zabawą bez żadnych obaw. Operator może wymagać od was potwierdzenia swojej tożsamości poprzez np. zeskanowanie dowodu osobistego lub paszportu. Pomoże to w identyfikacji i jednocześnie gwarantuje to, że z konta korzysta osoba właściwa, a nie dla przykładu niepełnoletni syn. Przejście przez sam proces rejestracyjny to tylko kilka minut. Dzięki temu będziecie mogli się zalogować i dokonać pierwszej wpłaty. W tym temacie LSbet zadbało o współpracę z najważniejszymi markami. Są zatem karty Visa i Mastercard, ale też Skrill, Neteller czy też giropay.

LSbet oferta zakładów

Oferta zakładów sportowych

Jeśli chodzi o zestawienie zakładów, składają się one z licznych produktów. Oczywiście najszerzej opisywane będą typy piłkarskie, jednakże oprócz nich liczyć można także na koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, ale też boks, MMA, żużel i inne. Cennymi informacjami na pewno okażą się te, które zakładają, że liczba zdarzeń często przekracza 100 propozycji na jeden mecz, a kupony rozliczane są błyskawicznie. Wysokość kursów może tu także imponować, gdyż często o znaczny współczynnik przekraczają m.in. te dostępne w Polsce.

Oferta zakładów na żywo

Tryb live dostępny jest dla każdego użytkownika natychmiastowo. Na tej podstawie można grać zaraz po rejestracji, wybierając zdarzenia, które już trwają. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które oglądają mecze na żywo i chcą dostosować swoje kupony do panujących wydarzeń. W tej ofercie znajdziecie odpowiedni kalendarz z rozpiską propozycji meczowych.

Bonusy i promocje dla graczy zakładów

LSbet, jak niemal każdy internetowy bukmacher, oferuje doskonałe podejście do premii powitalnej. Jeśli zatem zdecydujecie się założyć świeże konto, otrzymacie automatycznie możliwość podwojenia pierwszej wpłaty. W ten sposób zgarniecie do 120 euro w gotowce bonusowej. W praktyce oznacza to, że wpłata na taką właśnie wysokość, zagwarantuje aż 240 euro na dalszą grę.

Oczywiście po takim początku liczyć możecie także na freebety, ale też liczne wyścigi i kupony dodatkowe, które zmieniane mogą być każdego dnia. Bycie na bieżąco jest tu zatem niezwykle istotne. Pamiętajcie przy tym o znajomości regulaminu, gdzie zawarte będą wszystkie kluczowe informacje o założeniach promocji.

Zagraj u bukmachera LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user