Sportowy początek weekendu z 250 Euro free bet w LSbet

Sportowy początek weekendu bonus 250 Euro free bet w Piątek w LSbetW promocji LsBet proponuje swoim graczom piątkowy bonus, na podstawie którego depozyt w ten konkretny dzień zostanie powiększony o 25% nawet do kwoty 250 euro. Dzięki temu – w praktyce – otrzymacie spore doładowanie gotówkowe, a jeśli wpłacicie 1 000 euro, to łącznie na grę przeznaczonych będzie 1 250 euro, które pojawi się na koncie gracza. Aby kwalifikować się do wskazanego przez nas bonusu, każdy gracz musi robić zakłady w sekcji Sport o wartości kwalifikacyjnego depozytu o minimalnym kursie 2.00. W przypadku multizakładu (czyli ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.70.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z regulaminem tej promocji. Zakłada on wszystkie kluczowe aspekty, których należy się pilnować. Pamiętajcie, że bonus dostępny jest w postaci free betu i dostępny jest wyłącznie raz na jedno konto w danym tygodniu. Natomiast w kolejnym tygodniu możecie się już ubiegać o nowe doładowania. Należy tego dokonać poprzez kontakt z obsługą klienta, która dostępna jest dla was poprzez live czat. Wsparcie klienta postara się natychmiastowo wdrożyć was w zabawę premiową.

Sportowy początek weekendu z Bonusem 250 Euro free bet w Piątek w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user