2000 zł z turniejem Australian Open w LVbet

Turniej Australian Open 2019 z wygraną 2000zł w LVbetOd 14 stycznia aż do 27 dnia tego miesiąca trwać będzie Australian Open. To jedno z najważniejszych tenisowych wydarzeń każdego roku, dlatego nie jest dla nas zaskoczeniem, że LVbet przygotowało świetną promocję bukmacherską bonusową dla wszystkich swoich użytkowników. Wystarczy zatem posiadać swoje konto, by dołączyć do zmagań o wielką kasę. Co trzeba zrobić, by wygrać? Konieczne jest stawianie kuponów o min. Wartości 10 złotych na zdarzenia z tym związane, by dołączyć do turnieju i wyścigu. Rozliczane punktowo są wszystkie zdarzenia, wygrane oraz przegrane. W obu przypadkach zmieniają się jedynie współczynniki. Nawet jeśli zatem wam nie idzie, wciąż możecie wygrywać w ostatecznym rozliczeniu.

Nagrodą główną dla najlepszych typerów będzie tu 2 000 złotych w gotówce. Ranking oraz spis nagród przeczytać można na stronie LVbet, gdzie widoczne jest także zestawienie regulaminu. Zakłada on nagrodzenie 20 pierwszych graczy z najlepszym wynikiem punktowym. Warunki i zasady to także inne czynniki, na bazie których jeszcze bardziej zbliżycie się do analizy Australian Open 2019. Wspólnie z bukmacherem zapraszamy do rywalizacji i życzymy szczęśliwych kuponów na dalszą grę online.

Zbieraj punkty i wygraj 2000 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet