LVBet dorzuca 14% na wygrane w turniejach tenisowych w aplikacji mobilnej

Korzystasz z aplikacji mobilnej LV Bet? Jeśli tak, wygrane będą smakować jak nigdy dotąd. Polski bukmacher przygotował bowiem specjalny bonus z powiększeniem wygranej, który skierowany będzie do użytkowników tabletów oraz smartfonów. Za jej sprawą zapewnicie sobie dodatkowe 14% dodanych do wygranych, jeśli zdecydujecie się obstawiać na mecze tenisa. W danym okresie marka wybiera najważniejszy turniej tej dyscypliny i dodaje do niej wspomnianą premię. Tym razem dotyczy ona bezpośrednio Wimbledonu i potrwa od 1-go do 14-go lipca. W ten sposób możecie wygrać nieograniczone środki, bowiem marka nie wyznacza górnej granicy zwycięstwa. LV Bet dostępne jest z aplikacją tak na Androida jak i system iOS.

lvbet 14% promocja obrazek

Kolejnymi turniejami będą Newport, Hamburg, Washington, Montreal/Toronto oraz Cincinnati. Promocja ta dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie wydarzenia, które opisaliśmy wam wyżej. Szczegóły dostępne są także w regulaminie, który znajdziecie na stronie operatora.

LV Bet przygotował całą rozpiskę, jak również tłumaczy dokładnie proces podwyższania wygranych, kiedy to kurs przeskakuje z 0,88 na 1,00. Koniecznie spróbujcie, szczególnie, jeśli aktywnie obserwujecie tenisa!

Odbierz 14% dodatkowych wygranych w LVBET!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet