Odbierz zwrot przegranego zakładu w LVbet

Sięgnij po zwrot przegranego zakładu w LVbetDo Ekstraklasy nie tak dawno trafił system VAR. Wciąż budzi on pewne kontrowersje i już na tym etapie wiemy, że wpłynął na wyniki kilku meczów naszych rodzimych rozgrywek. O ile zwykle cieszy nas fakt, że bramka została nie uznana lub uznana w zależności od tego, czy trafiona została słusznie, tak w tym przypadku rozumiemy także nerwy, które można stracić poprzez przegrany kupon z tego wynikający. LVbet także przyjrzał się sprawie i zaoferował swoim graczom niebywałą promocję, z której skorzystać może każdy fan rodzimej Ekstraklasy. Wystarczy… cóż, wystarczy przegrać swój kupon za sprawą bramki nieuznanej przez system VAR.

LVbet dokona zwrotu postawionego kuponu, jeśli taka sytuacja rzeczywiście będzie miała miejsce. Jego wartość maksymalna to 100 złotych i właśnie taka kwota ponownie spłynie na twojego użytkownika, jeśli przegrasz. Całość nie działa tu w pełni automatycznie i marka musi poznać oficjalny powód zwrotu. Wyślij zatem mail na adres wskazany ze strony z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a w ciągu dwóch dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy otrzymasz BONUS w wysokości stawki swojego zakładu.

Odbierz zwrot przegranego zakładu

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet