Odbierz zwrot środków za mecz WISŁA – LEGIA w STS

Bonus na mecz WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWAJuż w najbliższą niedzielę Wisła Kraków podejmie na swoim stadionie obecnego mistrza kraju, Legię Warszawa. Przez wielu kibiców wydarzenie to uważane jest za hit sezonu. Dla przyjezdnych będzie to zresztą poważny test, bowiem wciąż ważą się losy kolejnego mistrzostwa. Z tej też okazji bukmacher LVBet przygotował nie lada gratkę dla sympatyków zakładów sportowych. Typując na remis 0:0 możecie zapewnić sobie bonusowy zwrot gotówki. Warunek jest prosty, zakład musi się zakończyć niepowodzeniem. Nie zwlekaj zatem i do dzieła. Postaw zakład pojedynczy na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa (31.03 godzina 18:00) za minimum 50 PLN. Na stadionie zasiądzie komplet, 34 tysiące widzów, przyjrzyj się temu i ty!

Promocja ważna jest do godziny 17:59 w dniu meczowym, dlatego wciąż macie czas na podjęcie zmagań. Pamiętajcie, że kupony typu cash-out nie biorą tu udziału, dlatego zdarzenie, które dodacie musi zostać zakończone. Dopiero wówczas bukmacher wypłaci wasze środki premiowe. Kwota bonusu, który tu zyskacie, musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Obierz zwrot przegranych środków

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet