Odbierz zwrot za remis Widzewa w LVbet

Odbierz zwrot za remis Widzewa 50 zł w LVbetJuż w sobotni wieczór Widzew Łódź podejmie Ruch Chorzów. Jeszcze parę lat wstecz wydawałoby się, że będzie to jeden z hitów kolejki. Obecnie spotkanie budzi zainteresowanie graczy LV Bet z innego powodu. Jakiego? Gospodarze notują serię dziesięciu remisów z rzędu. To jedna z najdłuższych – niekoniecznie przyjemnych – serii w historii tego klubu. Dlatego też bukmacher zdecydował się przygotować specjalną akcję bonusową, która pozwoli graczom… otrzymać zwrot zainwestowanej gotówki, jeśli po raz jedenasty formacja ta znowu zremisuje! Czas trwania tej promocji to daty od 1.05.19, 10:00 do 4.05.19 ,19:09. Maksymalna kwota zwrotu, jaką zaoferuje wam firma, to w tym przypadku dokładnie 50 złotych!

Postaw zatem na mecz Widzewa Łódź z Ruchem Chorzów. Wybierz remis, a wartość zakładu wynosić musi nie mniej niż 20 złotych. Do opisanej promocji kwalifikują się wszelkie pojedyncze oraz wielokrotne zakłady przedmeczowe o stawce co najmniej 20 PLN. Kupony kombi również się liczą, jeśli zawierają zakład postawiony na spotkanie Widzew Łódź kontra Ruch Chorzów i zakład ten okaże się przegrany, ale pozostałe wydarzenia na kuponie będą wygrane.

Odbierz zwrot 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet