Ostry początek tygodnia z bonusem 50 zł free bet w LVbet

LVbet poniedziałkowy bonusBukmacher LVbet wprowadził liczne promocje, na podstawie których gracze mogą się spodziewać odpowiednio pokaźnych doładowań. Jedną z takich akcji jest poniedziałkowy zwrot kasy. Wszyscy gracze mogą liczyć na wsparcie w postaci gotówki do 50 złotych, jeśli w ten właśnie dzień wasz kupon nie wejdzie za sprawą jednego zdarzenia – pozostałe muszą być trafne. Na takim kuponie musi się znaleźć co najmniej 5 pozycji, gdzie minimalny kurs całego kuponu to 3,00. Jeśli tylko spełnicie te warunki, otrzymacie gotówkę za poprzedni tydzień. Premia ta wydawana jest tylko jeden raz w danym zestawieniu. Jak zaznacza samo LVbet w swoim regulaminie: „Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.” To niska wartość, którą zrealizujecie bez większych kłopotów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem tej promocji. Dostępna jest ona dla każdego zarejestrowanego użytkownika, który skończył już 18 lat. Zwroty zawsze trafiają na wasze konta w poniedziałki po godzinie 17:00. Wypatrujecie już swojej kasy?

Odbierz bonus 50 zł free bet w LVbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet