Postaw kupon kombi 5+ i odbierz zwrot w Lvbet

Odbierz zwrot przegranych środków w LvbetLubisz grać odważnie, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że to znacznie większe ryzyko? LVbet również rozumie sytuacje, dlatego oferuje niezwykłą promocję bukmacherską na kupon kombi 5+ za sprawą którego możecie otrzymać zwrot części środków w przypadku w którym jedno ze wskazanych zdarzeń okaże się nietrafne. Wszyscy znamy sytuacje w której klub traci bramkę pod koniec meczu, przez co przepada nam cały kupon. Ten polski bukmacher zdecydował, że w takim przypadku można liczyć na jego pomoc. Będzie zresztą całkiem okazała, dzięki czemu bez trudu zrealizujecie swoje założenia i zagracie dalej.

Promocja skierowana jest do pełnoletnich użytkowników strony LVbet. By z niej skorzystać konieczne jest obstawienie kuponu z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Bukmacher zwróci wam do 50 złotych wartość kuponu, jeśli jedna z propozycji okaże się nietrafiona. Bonus ten jest odnawialny i każdorazowo wypłacany zostanie w poniedziałki do godziny 17:00. Kurs minimalny kuponu branego tu pod uwagę wynosi 3,00.Pozostałe warunki i zasady, które konieczne są do zrealizowania założeń promocji znajdziecie bezpośrednio na stronie LVbet, na które z tego miejsca odsyłamy chętnych graczy.

Odbierz zwrot przegranych środków

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet