Puchar Świata w Zakopanem ze zwrot stawki w LVbet

Puchar Świata w Zakopanem 2019 z LVbet20 stycznia 2019 roku odbędzie się w Zakopanem turniej skoków narciarskich. Biorą w nim udział Polacy, którzy w ostatnim czasie pozytywnie zaskakują swoją formą. Szczególnie dotyczy to Dawida Kubackiego oraz Kamila Stocha, którzy w ostatnim czasie znaleźli się na podium kluczowych zawodów tego sezonu. Z tej okazji LVbet zaprasza do kolejnego wyzwania. Typujcie na te zawody i wskażcie na Polaków, którzy mogą stanąć na podium. Jeśli z jakiegoś powodu sztuka ta im się nie uda, otrzymacie 100% zwrotu środków nawet do kwoty 50 złotych. Akcja jest jednorazowa, dlatego weźcie w niej udział już teraz i zapewnijcie sobie pewną kasę na grę!

Minimalna stawka zakładu, który brany będzie tu pod uwagę to 10 złotych. Gotówka wypłacana jest tylko w przypadku w którym Polski skoczek nie stanie na podium zawodów w Zakopanem. Maksymalna stawka zwrotu to 50 złotych, zatem jeśli postawicie większe środki, tylko taka wartość będzie brana tu pod uwagę. Zwrot w postaci bonusu bukmacherskiego będzie dopisywany do konta gracza w dniu 21.01, czyli dzień po zakończeniu zawodów o których tutaj mowa.

Odbierz zwrot swojej stawki!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet