Zagraj za 40 zł przez aplikację i odbierz 10 zł w Lvbet

Bonus majówka w LvbetLV Bet przygotowało specjalną aplikację mobilną dla swoich graczy. Dostępna jest zarówno na system Android jak i iOS. Za jej sprawą możecie się w najbliższym czasie podjąć gry, co może wam zapewnić darmowy bonus na poziomie 10 złotych. Jeśli chcecie go zdobyć, wystarczy zagrać kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami, gdzie kurs łączony będzie nie niższy niż 2,00. Stawka wymagana przez bukmachera to 40 złotych, zatem jeśli planowaliście w ten weekend pograć, spróbujcie swoich sił właśnie w ten sposób. Jednocześnie nie zapominajcie, że grać można także przez komputery stacjonarne i laptopa za pośrednictwem responsywnej strony, w tym przypadku promocja jednak nie obowiązuje.

Bonusowe 10 złotych za wygrany kupon zostanie przyznane w dniu 06.05, zatem będzie to wspaniałe uwieńczenie polskiej majówki. Udział w promocji jest automatyczny, jeśli tylko spełnicie warunki, które opisaliśmy dla was powyżej. Bądźcie zatem gotowi i przejdźcie do zmagań mobilnych. LV Bet przygotowało nagrody dla wszystkich, którym uda się wygrać swój kupon przez smartfon i tablet. Pełen regulamin tego wydarzenia dostępny jest za pośrednictwem witryny internetowej organizatora.

Odbierz 10 zł bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet