Zgarnij do 5000 zł z FAME MMA w bonusie od LvBet

Zgarnij 5000 zł z Fame MMA w bonusie lvebtZa sprawą Fame MMA 5 możecie w najbliższym czasie wygrać od 50 do 1 500 złotych w gotówce. Jak to możliwe? Cóż, 26.10 startuje wielka gala podczas której zobaczymy potyczki w trybie MMA znanych polskich streamerów i celebrytów. Zmagania wywołują w mediach burzę i nic dziwnego, że LVbet zainteresowało się tematem.

Za jego sprawą w istocie będzie można sięgnąć po sporą kasę, musicie jednak dołączyć do prostego konkursu, jaki opracowały nam te zakłady sportowe. Co trzeba zrobić? Do startu przedsięwzięcia postawcie kupon o wartości nie niższej niż 20 złotych. Im wyższy będzie kurs łączny, tym większy wskaźnik i lepsza pozycja w rankingu dostępnym na stronie LVbet. Jeśli wygracie kupon przy takim liczniku, możecie wygrać nawet nagrodę główną, aczkolwiek pula wynosi tu 5 000 złotych. Środki te zostaną w całości rozdysponowane pomiędzy 10 najlepszych graczy, którzy typują zdarzenia z Fame MMA 5. Czy możecie to być wy? Jak najbardziej, pamiętajcie jedynie, by zapoznać się z krótkim regulaminem. Warunki i zasady bonusu bukmacherskiego dostępne są u organizatora, gdzie znajdziecie także pełną rozpiskę dostępnych typów na które możecie się tym razem zdecydować.

Zgarnij 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet