Zwrot stawki do 50 zł na finał ligi europy w bonusie LVBET!

bonus bukmacherski zwrot stawki w finale Europy

Finał Ligi Europy w Baku budzi sporo emocji. Nie wszystkie z nich są pozytywne, jeśli spojrzymy na możliwość oddawania biletów przez samych kibiców. Nie każdy chce podróżować w miejsce, które z piłką nożną nie ma wiele wspólnego. Nie mamy jednak wątpliwości, że cały spektakl stać będzie na wysokim poziomie. Zadba o to w końcu zarówno Chelsea Londyn jak również Arsenal Londyn, czyli dwie niezwykle mocne drużyny angielskiej Premier Leaguę. Atmosferę dodatkowo podgrzeje bonus LVbet, który przygotował specjalną promocję związaną z tymi słynnymi rozgrywkami piłkarskimi. W grę wchodzi bezpośredni zwrot stawki, jeśli wynik pojedynku w regulaminowym czasie stanie na 0 do 0!

Jeśli postawicie swój kupon właśnie z takim wynikiem na mecz, a jednocześnie kwota wpisana w kupon wynosić będzie 50 złotych, otrzymacie 100% zwrotu. Maksymalna wartość zwrotu nie może jednak przekroczyć wspomnianych 50 złotych. Swoje kupony zostawiać można do 29.05 do godziny 21:00. Nawet jeśli zatem mecz nie będzie ciekawy, nic złego się nie stanie, a wy otrzymacie od LVbet dodatek, który będziecie mogli spożytkować na inne potyczki. Obowiązuje regulamin.

Odbierz Reload bonus w LVBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet