Dokonaj obrotu 1000 zł i odbierz 50 zł bonus w NobleBet

Premia za aktywność w noblebetPremia za aktywność? Tak, wszystko na to wskazuje. Nowy na rynku bukmacher NobleBet zdecydował się na opracowanie dodatku, który zapewnić może 50 złotych premii każdego tygodnia. Jak to możliwe? Całość skierowana jest do już zarejestrowanych graczy, którzy grają aktywnie i obrócili między poniedziałkiem a niedzielą co najmniej 1 000 złotych po odliczeniu podatku. Jeśli tak się stanie, firma automatycznie przyzna wam 50 złotych bonusu cashback, który będziecie mogli zrealizować we wszystkich dostępnych u nich zakłada. Liczy się tu również obrót ze sportów wirtualnych, co jest ciekawym urozmaiceniem całego tego zagadnienia. Akcja jest odnawialna, co w praktyce pozwoli wam sięgać po nią zawsze, gdy tylko spełnicie warunki obrotu.

Aby je spełnić, musicie grać za kupony nie niższe niż 0,50 zł za kupon, gdzie stawka minimalna w zakresie kursu jest nie mniejsza niż 2,20. Obrót naliczany jest zawsze tym samym systemem i dotyczy terminów od poniedziałku do niedzieli. Bonusem otrzymanym w ten sposób należy 3-krotnie obrócić, a minimalny kurs wynosi tu 1,85 co dotyczy zresztą wszystkich akcji promocyjnych NobleBet o których wam piszemy. Jest to nowe i świeże wdrożenie, ale śmiało można powiedzieć, że aktywność mocno popłaca. O tym jak dokładnie grać i na jakich zasadach, określa w tym przypadku dopisany regulamin.

Te warunki i zasady są dostępne dla wszystkich jednakowo i należy się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem gry, aby uniknąć wszelkich niedomówień. W razie potencjalnych pytań, do dyspozycji graczy oddelegowani są konsultanci z obsługi klienta, którzy działają tu za sprawą czatu na żywo dopisanego do strony NobleBet. Powodzenia wszystkim!

Odbierz bonus cashback 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet