W Ekstraklasie bonus ze zwrotem za 0-0 w NobleBet

bonus ze zwrotem 0-0 w NoblabetJak dobrze zacząć grę w Ekstraklasie? NobleBet podpowiada nam – ze świetną promocją bukmachera na zwrot gotówkowy. Dzięki nowemu operatorowi zapewnicie sobie zwrot środków w wysokości 50 złotych, jeśli postawicie kupon Ekstraklasy, a spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem (0:0). Przegrany w ten sposób kupon zostanie potraktowany niejako jako nieważny, a gotówka ponownie wyląduje na waszym koncie i będzie gotowa do dalszej realizacji. Dzięki temu nawet nudny mecz okaże się stosunkowo szczęśliwy. Nigdy nie mamy w końcu pewności, czy się nam uda, dlatego taka asekuracja jest miłym dodatkiem i uzupełnieniem codziennej oferty opisywanego przez nas bukmachera. Poznajcie się bliżej ze szczegółami tejże akcji.

Jak czytamy w regulaminie, promocja obejmuje każdą kolejkę Ekstraklasy od 20.09.2019 (mecze rozgrywane od piątku do poniedziałku). Za rozgrywaną kolejkę Ekstraklasy przysługuje maksymalnie 50 PLN zwrotu stawki. W promocji udział biorą jedynie te zakłady, które zostały rozegrane za środki własne, a jednocześnie nie można wydarzenia łączyć np. z rozwiązaniem cashout, które dostępne jest na witrynie. Jak w ogóle prezentuje się konieczność obrotu, jaką znajdziemy na stronie NobleBet? W tym przypadku sprawa jest dość klarowna: „Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.” – o pozostałych zagadnieniach z tym podobnych przeczytacie w warunkach i zasadach.

To właśnie one określają regulamin i pokazują nam dokładnie jak działać. Dzięki temu szybko dowiecie się, jakie ruchy są zabronione i czym kierować się przy stawianiu nowego kupony na Ekstraklasę. To konieczna lektura od której musicie zaczynać swoje działania powiązane z tematem.

Odbierz zwrot środków w bonusie Noblebet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy NobleBet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera NobleBet