Odbierz dwa freebety wartości 20 zł w Etoto

Freebety wartości 20 zł w EtotoDwa freebety na dobry początek? Tak! Etoto zdecydowało się przedłużyć swoją niesamowitą akcję, za sprawą której gracze przy promocji powitalnej otrzymają kolejne premie. Jeśli zatem wciąż nie posiadacie tam konta, warto przejść na stronę organizatora i ten stan rzeczy zmienić. Taki proces to zaledwie kilkadziesiąt sekund waszego wkładu, po czym od razu będziecie mogli się zalogować. Marka oferuje przy tym bonus na dzień dobry, czyli ten od pierwszego depozytu. Zacznijmy jednak po kolei.

Za założenie nowego konta wszystkim graczom Etoto przysługuje freebet o wartości 20 złotych. możecie go wykorzystać przy użyciu wskazanych meczów z oferty bukmachera, których każdego dnia jest co najmniej kilka tysięcy. Jeśli to będzie dla was niewystarczające, stale możecie dokonać pierwszego depozytu, który da wam 200% więcej środków do 100 złotych w gotówce premiowej. Przy drugim depozycie zyskacie z kolei jeszcze 100% do 900 złotych, co daje już łącznie 1 020 złotych na grę na swoje ulubione zdarzenia sportowe i nie tylko.

Jeśli drugi depozyt będzie wynosił co najmniej 40 złotych, Etoto przyzna wam kolejny freebet na wysokości 20 złotych. Środki te będzie można spożytkować od razu.

Odbierz free bety wartości 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto