Weekendo granie z bonusem 50 zł w etoto

Weekendo granie w etotoGrasz przede wszystkim w weekendy? Etoto doskonale to rozumie. Z okazji zbliżającego się odpoczynku przygotowano dla was specjalną promocję. Skierowana jest ona do wszystkich aktywnych graczy tej marki. Za jej sprawą zapewnić sobie można 50 złotych doładowania. Jedyne co trzeba zrobić, to między piątkiem, sobotą, a niedzielą zrealizować trzy zakłady. Każdy z nich musi mieć wartość minimalną 50 złotych. Jeśli tak się stanie, bukmacher automatycznie zapewni wam premię po którą sięgniecie od razu, bez zbędnego zgłaszania się do obsługi. Przyznane środki bonusowe będą przy tym dostępne od ręki, dzięki czemu jeszcze w czasie trwania weekendu uda się wam zrealizować następne zakłady, jeśli tak uznacie za słuszne.

W pierwszej kolejności po zalogowaniu musicie się jednak zapisać do promocji. Dokonacie tego bezpośrednio na stronie i nie jest to czasochłonne, to tylko jedno kliknięcie. Po rozliczeniu zagranych kuponów pojawi się wam odpowiednie okno pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a środki bonusowe zostaną automatycznie dodane w ciągu 20 minut. O pozostałych warunkach, w tym wymaganym obrocie przeczytacie już bezpośrednio na stronie bukmachera Etoto.

Odbierz bonus 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto