Odbierz zwrot przegranych środków w Milenium

Odbierz zwrot przegranych środków - MileniumW wybrane dni, bukmacher Milenium oferować wam będzie zwroty za przegrane zakłady, nawet do wartości 40 złotych. Jedyne co trzeba zrobić, to zagrać kupony pojedyncze lub kombinacyjne, które zawierają w swoim zestawieniu właśnie propozycje specjalną, nakierowaną na piłkę nożną. Promocja Na Luzie i Bez Ryzyka dostępna jest już teraz i możecie się ubiegać o jej wykorzystanie nawet teraz. Wystarczy się zalogować na swoje konto i sprawdzić, czy dostępny jest mecz z tego zestawienia. Minimalna wartość kuponu, jaki postawicie, powinna wynosić 20 złotych, aczkolwiek jeśli ten będzie przegrany, a zawierać będzie opcję bonusową, dostaniecie dokładnie tyle zwrotu na swoje konto gracza.

Każdego dnia możecie liczyć na zwrot jednego kuponu tego typu. Promocja jest przy tym odnawialna, dlatego w kolejny dzień raz jeszcze będziecie mogli liczyć na dodatek, który zostanie wam przypisany. Wydarzenie to nie łączy się jednak z innymi premiami, w tym z Super Ofertą oraz Typem Dnia o których także przeczytać możecie na łamach naszej strony. Regulamin promocji dostępny jest na witrynie Milenium. Zachęcamy do lektury i poznania warunków i zasad.

Odbierz zwrot przegranych środków

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium