Powiększ wygraną o 20% z bonusem GRAND w Milenium

Powiększ wygraną o 20% w MileniumPolski bukmacher online Milenium Zakłady Bukmacherskie dla każdego użytkownika przygotował atrakcyjną promocję. Już dziś możesz postawić na ryzyko i powiększyć swą wygraną o 20% z bonusem GRAND. Aby skorzystać z bonusu należy zawrzeć na kuponie co najmniej 5 zdarzeń w zakładzie wielokrotnym. Jeśli kupon okaże się szczęśliwy, Milenium przyzna nam o 20% więcej od wygranej. Aby kupon mógł kwalifikować się do bonusu kurs minimalny musi wynosić przynajmniej 2,0 dla pojedynczego zdarzenia.Powiększenie wygranej o 20% z bonusem GRAND w Milenium dostępne jest także w punktach stacjonarnych. Należy przed wniesieniem kuponu powiedzieć pracownikowi punktu, iż chce się skorzystać z oferty bonusowej. Zostanie on zatem uwzględniony na kuponie.

Oferta promocyjna Milenium Zakłady Bukmacherskie nie jest związana z dodatkowymi warunkami obrotu, dlatego też kwota bonusu zostanie od razu przyznana na podstawowe konto gracza, bez konieczności dodatkowych gier. Oczywiście co najmniej 5 zdarzeń z kursem minimum 2,0 to zakład ze sporym ryzykiem, jednak nawet przy mniejszej kwocie możemy liczyć na bonus w wysokości kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych. Warto zatem spróbować swego szczęścia w Milenium Zakłady Bukmacherskie.

To już kolejna ciekawa promocja, jaką Milenium ostatnimi czasy przygotowało dla swych stałych czy nowych użytkowników.

Powiększ swoją wygraną o dodatkowe 20%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium