Wygrywaj z jednym błędem na kuponie z Milenium

Wygrywaj z jednym błędem na kuponie w MileniumMilenium zaoferował swoim graczom bezpieczny zakład wielokrotny. Jeśli zatem planujecie pograć większe kupony, a jednocześnie martwcie się o ich powodzenie, wystarczy, że przejdziecie do świeżej promocji tego polskiego bukmachera. Wszystko dzieje się za sprawą ubezpieczenia, który pozwoli wam przegrać jeden z typów, który dodacie do swojego kuponu. Jeśli w istocie właśnie ten jeden zaważy na niepowodzeniu, wówczas zyskacie 10-krotność stawki waszego zakładu. Gdybyście grali u konkurencji, w takim przypadku po prostu przegracie. Warto zatem próbować, szczególnie, że warunki i zasady udziału w tej zabawie są proste, a wy możecie stawiać kuponów tego rodzaju tak dużo, jak tylko uznacie to za słuszne.

Konieczne jest wybranie zakładu wielokrotnego, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 180,00. Do tego, maksymalny kurs pojedynczego zakładu wynosić powinien 5,00. Promocja dotyczy także punktów stacjonarnych. W takim przypadku wystarczy zgłosić sytuację do obsługi lokalu, który pomoże z dodatkowymi działaniami. Promocja nie ma terminu, dlatego na chwilę obecną możecie z niej korzystać dowolnie każdego dnia. Pełen regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie Milenium, gdzie gorąco was zapraszamy. Powodzenia!

Ubezpiecz swój kupon

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium